NABÍZÍME 

1

KLEMPÍŘSKÉ PRÁCE

neboli klempířina je dnes již tradičním řemeslem, bez kterého se neobejdou ani dnešní novostavby, a rekonstrukce všech druhů domů, bytů a staveb.

Klempířina je posledním krokem, který zajišťuje, aby nám do domu "Střecha" střechou nezatékalo a střecha správně plnila svoji ochrannou funkci. Je nutné, aby každý povolaný klempíř dostatečně znal konkrétní normy, týkající se jednotlivých prací a úkonů. Klempířské práce, to totiž nejsou jen okapy, ale i oplechování komína, úžlabí, parapety oken, svody, montáže
okapů a lemování štítů.

Žádná střecha se dnes neobejde bez práce klempíře – tedy nejlépe spolehlivého klempíře, který zná problematiku
svého oboru a všechny klempířské práceprovede jak má.

Provádíme veškeré klempířské práce, oplechování celých střech, montáže okapů, svodů, okenní parapety, lemování štítů a komínů…

2

POKRÝVAČSKÉ PRÁCE

Jednou z našich hlavních činností jsou i pokrývačské práce. Orientujeme se v dnešních nových trendech, které trh nabízí. Ovládáme jejich zpracování i správný pracovní postup, protože každý materiál má specifický přístup k montáži.

Provádíme kompletní rekonstrukce střech, hydroizolace střech a střechy na klíč.

S výběrem materiálu k pokrytí střechy Vám rádi poradíme a zpracujeme zdarma cenovou nabídku i v několika variantách.

3

TESAŘSKÉ PRÁCE

Naše společnost nabízí také kompletní řešení střešních krovů a vazeb i dalších dřevěných konstrukcí od poradenství, zaměření, výkresové dokumentace a impregnace.

Díky přesnému opracování, rychlosti a jednoduchosti montáže Vám poskytneme ekonomicky výhodné řešení pořízení střešních dřevěných krovů.

4

ZEDNICKÉ PRÁCE

Veškeré zednické práce

5

MALÍŘSKÉ PRÁCE

Malířské práce

6

IZOLATÉRSKÉ PRÁCE

Přijedeme za Vámi kamkoliv. Nezávazná kalkulace zdarma!

7

FASÁDNÍ ZATEPLENÍ

Přijedeme za Vámi kamkoliv. Nezávazná kalkulace zdarma!