STŘECHY

Snažíme se, aby naši pracovníci, měli neustále přehled o novinkách na trhu a hlavně aby byli co nejlépe vyškoleni v technologiích, určených pro zpracování různých materiálů.

Vybrat v dnešním nepřeberném množství materiálu tu pravou krytinu pro Vaši střechu je určitě pro nezkušené velice obtížné. Proto jsme tu my a poradí Vám.

Snažíme se, aby naši pracovníci, měli neustále přehled o novinkách na trhu a hlavně aby byli co nejlépe vyškoleni v technologiích, určených pro zpracování různých materiálů.
 Vždyť správná montáž se vždy projeví na kvalitě výsledného díla.

 Používaný materiál je od renomovaných firem, které mají s výrobou střešních krytin dlouholeté zkušenosti.

Provádíme realizace staveb všech typů střech, a to jak novostavby, tak i rekonstrukce a opravy.

Hlavní naší činností jsou klempířské, pokrývačské a tesařské práce.

 Používáme materiály vysoké kvality, které vyžadují správnou technologii při zpracování.

Máme vyškolené pracovníky a jsme držiteli autorizačních certifikátů od výrobců používaných materiálů.

 Používané materiály:

- krytiny tvrdé (pálené, betonové a vláknocementové)

- krytiny modifikované, bitumenové střešní šindele

- lehké střešní krytiny ocelové

- falcované plechové krytiny

ŠIKMÉ STŘECHY

Mezi naše hlavní činnosti patří komplexní dodávka šikmých střech. V rámci realizace střechy provádíme veškeré tesařské práce, pokládku střešní krytiny, klempířské práce, montujeme střešní okna,hromosvody a další střešní doplňky, které jsou nezbytnou součástí každé funkční střechy.

Díky odbornosti našich pracovníků realizujeme střechy všech druhů a pokládáme střešní krytiny betonové, pálené, plechové, vlákno-cementové, šindele a také živičné pásy a trapézové plechy. Kovové střechy realizujeme z materiálů měď, titan - zinek, hliník a pozinkovaný plech.

Používáme výhradně materiály od spolehlivých obchodních partnerů.

ROVNÉ STŘECHY

Významnou část naší činnosti tvoří dodávky plochých střech. Zároveň s realizací ploché střechy také provádíme demontáž staré střešní krytiny, vyrovnání povrchu podkladu, aplikaci tepelné izolace, bednění, hydroizolační nátěry, Pokládku nové střešní krytiny, obnovovací nátěry a montáž střešních doplňků a montáž odvětrávacích turbín.

Na ploché střechy používáme osvědčené a vyzkoušené materiály od různých výrobců.

Naši montážníci jsou odborně vyškoleni pro práci s těmito výrobky, proto vám můžeme zaručit vysokou kvalitu námi provedené ploché střechy.

CENOVÉ NABÍDKY A KONZULTACE ZDARMA